Kniha návštěv

tcm

Datum: 25.10.2017 | Vložil: Jarek

Myslim ze by vam zdejsim prospela navsteva pana Josefa Macka... Cinska Medicina je neco, s cim musite rezonovat
https://oberon-medicina.cz

ty oči to vidi

Datum: 30.11.2015 | Vložil: Johann de Bill

Dařbuján Alajkum

Pozdrav

Datum: 08.02.2014 | Vložil: Jarka

Krásný den milá Leničko. Pracovní povinnosti mi nedovolily se spíše ozvat. Doufám, že se Vá daří dobře, jste zdravá, šťastná a spokojená. Dnes jsem si četla opět na Vašich stránkách a zase jsem našla plno nových věcí. Člověk se stále učí. Hlavně jsem ráda za to, že se mi manžel uzdravil a jsme spolu šťastní.
Mějte se moc moc pěkně.
Jarka

Re: Pozdrav

Datum: 09.02.2014 | Vložil: Lenča

Děkuji Vám paní Jaruško.Stále mi přichází do života nové informace a jsem ráda,že je touto cestou můžu i Vám předat.Není krásnější pocit když vím, že pomůžou k zdravému a šťastnému životu.Děkuji za pěkná slova a i já vám přeji ať prožíváte s manželem ,jen to krásné.Vaše Lenča

pro svou milovanou dceru a její rodinu

Datum: 16.11.2013 | Vložil: maminka

Při čtení tvých stránek tě musím obdivovat,jsi stále dobře naladěna a při svých těžkých chvílích sis nikdy nestěžovala a trpělivě snášela všechno,co Ti život přinesl,budˇmoc silná,na prvním místě ,at jsou Tvoje děti,pro ty musíš být oporou a starej se o své zdraví.Mají v Tobě příklad obětavé maminky.S dědou na Tebe myslime,denně se za Tebe modlím. Snad Tvá bolest časem se zahojí.Máme Vás všechny moc rádí-babi

Re: pro svou milovanou dceru a její rodinu

Datum: 18.11.2013 | Vložil: Lenča

Děkuji moc to pro mě znamená.L

Můj příběh

Datum: 13.11.2013 | Vložil: IvanaS

Milá paní Leničko, děkuji za uveřejnění mého příběhu, jeho napsání bylo očistným procesem mé duše. Velice se mi ulevilo. Děkuji Bohu a vesmíru, že mi byl dán život. Přeji Vám hodně krásných a šťastných dní a ať se Vám daří při tvorbě Vašich nádherných stránek. Zdraví IvanaS.

Re: Můj příběh

Datum: 18.11.2013 | Vložil: Lenča

Děkuji, jste velice silná žena, obdivuji Vás.L

Re: Re: Můj příběh

Datum: 19.11.2013 | Vložil: IvanaS

Milá Leničko, já DĚKUJI Vám :-D IvanaS

Re: Re: Re: Můj příběh

Datum: 11.12.2013 | Vložil: Jarka

Milá Leničko,dnes jsem narazila na Vaše stránky a když jsem četla Váš příběh,opět jsem si uvědomila,jak člověk musí stále za něco bojovat.Já letos s manželem také bojovala o jeho zdraví a pomocí andělů a víry v jejich pomoc se nám to podařilo.A také naše láska k přírodě,kde jsme trávili hodně času.Život beru s velikou pokorou a vím,že to tak mělo být.Posunulo mne to dál,změnila jsem své myšlení už před 10lety,ale stále se učím.
Moc se mi líbil příběh paní Ivany.Myslím si,že by si ho měl každý člověk přečíst.
Děkuji Vám za Vaše stránky a přeji krásné předvánoční dny.
Jarka

1 | 2 >>

Přidat nový příspěvek