Moje cesta

Čím začít, jak začala  moje cesta a jiný pohled na svět kolem mě?

Jak vždy říkám, dvakrát jsem utekla ,,hrobníkovi z lopaty“ a obrátil se mi život o sto osmdesát stupňů. Dnes už vím proč se tak stalo a že vše je dáno před tím, než přijdeme na tento svět. Když lékaři řekli, že mě nevyléčí a musím se, se vším smířit, nedala  jsem se. Začala  jsem bojovat a hlavně, hledat jiný způsob jak si sama pomoci. V té době jsem už znala jednoho pana  léčitele Bedřicha a jeho syna Marka, kteří mě celou mojí cestou  drželi a vlastně mi i zachránili život.

Za což jim děkuji a vždy budu vděčná.

Člověk má plno otázek, proč se tak stalo, když už jsme byli  v kontaktu s Markem , mohl mě od  všeho uchránit. Ne nemohl, musela jsem si tím projít. Nikdo Vás nezachrání, jen Vy sami. Až posléze jsem pochopila jak  mi cestu  usnadnili, nebyla tak bolestivá a byla  i rychlejší. Dnes to vidím s odstupem času, bylo to těžké pro mě,  moje děti i  celou rodinu......ale dalo mi to tolik.... Na neříjemné věci se zapomíná lehce a děkuji Bohu , že je to za mnou. Proč jsem musela vše prožít ? Někdo tomu říká osud, já říkám , že jsem si prošla  zkouškou a za tu Děkuji. 

Posunula  mě někam dál, otevřely se mi nové dveře poznání a pochopení všeho kolem mě. Do života mi začali chodit jiní lidé a jiné informace, které jsem doposud neznala a nevnímala..Člověk je jako cibule,  čistí se a pracuje na sobě a  podle toho jak se loupe slupka za slupkou, tak  se  mu v životě otevírají  nové  možnosti a poznání..Nic nejde přeskočit nebo urychlit, vše má svoje načasování......

Začala  jsem homeopatii, kineziologii, naučila  se práci s kyvadlem a pro sebe techniku SRT. Výborné jsou Bachovy květinové esence i oleje Anna Riva,  na uklidnění a vyrovnání se s těžkostmi. Afirmace a poznatky s knihy Miluj svůj život od Louise  Hay – duchovní příčiny nemocí, je určitě začátek cesty. Začala jsem vykládat karty Lenormand, naučila se pro sebe využívat techniku EFT – techniku emoční svobody. Vyzkoušela  jsem i rodinné konstelace, naučila se kinezologii a kramiosakrální terapii cestou hluboké relaxace.atd.Začala jsem u sebe a na sobě.

Zasvěcení do Shambally   bylo dalším pokračováním mé cesty....

Pochopila jsem časem,že nemusíte mít žádné zasvěcení,  vše je jen v Nás. Máme vše v sobě,jen se musíme to naučit citit ,vnímat a využívat.

Každý na sobě může začít pracovat teď a tady.

Avšak není důležité, jak vše dokážete zvládnou dokonale , ale  aby vám samotným to pomohlo, ulevilo se,  zbavilo bolesti. Vždy je důležitý pocit jaký u toho máte a  co vám říká vaše tělo, mysl a srdce. Do všeho vkládejte odpuštění, pokoru a lásku.

Vaše Lenča

Andělé od Julinky