Dopisy od Milenky 1.3.2012

 

Po Vaši levé straně je Váš strážný anděl, vidím jej jako zelenou vysokou bytost, to znamená, že je to anděl léčení.
Nad Vaši hlavou je fialová duchovní bytost, velice vyspělá, je to Váš životní průvodce, který Vám pomáhá. Obracejte se k němu kdykoliv budete potřebovat radu, rozhodnutí či směr Vaši cesty. V meditaci si zjistěte jeho jméno a napojujte se na něj  jak to bude možné. S láskou vás vede a chce pro Vás jen to nejlepší.
Nyní máte otevřenou 6. čakru - intuici a zároveň i 7. - napojení na Vesmír, takže jakákoliv komunikace s Vaším duch. průvodcem by pro Vás neměla být problémem. Chce to jen se zklidnit a otevřít se mu. A chce to víru a důvěru. Můžete svěřit cokoliv i svému strážnému andělu. Požádejte si svého strážného anděla, ať přiloží své ruce na Vaše ruce a přikládejte si ¨své ruce na tyto místa a ucítíte proud energie, který Vám posílá. Též můžete žádat arch. Rafaela o zelenou energii. Naučte se přijímat tuto energii přes Vaše ruce, je to dobré, protože pak můžete léčit i druhé. Stačí o toto energii požádat, říci kudy a kam má proudit a přiložit dlaně. Uvidíte, že Vám to půjde. Možná, že již teď cítíte úlevu, andělé na Vás stále pracují.Zítra budete plná nové energie a radosti. Udržujte si tento stav, meditujte a radujte se z každé maličkosti.
Máte okolo sebe nádherné pomocníky, kteří čekají, až je požádáte.
Zkuste si vzít tužku a papír a požádejte svého duchovního průvodce, ať Vám odpoví. Chvíli počkejte, než se napojíte a pak jen pište a vůbec nepřemýšlejte o tom, co píšete. Pokud do toho vložíte nějakou svou myšlenku, nepůjde Vám psát, tak zase počkejte, obnovte napojení a pište dál.Takto to funguje. Je to jednoduché, chce to jen trénink. Je tam velmi důležité to správné napojení. Vždy to musí být někdo konkrétní - Váš ochránce, průvodce, arch. Michael, Gabriel, atd. Myslím, že toto pro Vás nebude vůbec problém. A pak to můžete dělat i pro druhé a budete z toho mít radost.

 

Je dobré že si myšlenky hlídáte. A tím si uvědomujete co do svého srdce pustíte a co ne.
Afirmace jsou moc dobrý způsob, opakujte si je, až se stanou Vaší součástí, pak jednoho dne zjistíte, že to tak je, že to cítíte, aniž byste si to opakovala.

 

 

Je to krásné….Já jsem to věděla,když jsem viděla Vaši 7. čakru tak otevřenou.
A nad Vaši hlavou fialovou energii Vašeho průvodce.
Čím častěji s ním budete komunikovat, tím větší vztah se mezi Vámi utvoří. Bude Vaším největším přítelem a rádcem.
On Vás nejlépe zná, miluje Vás bezpodmínečnou láskou a je s Vámi stále.Vy jej znáte také velmi dobře, jen jste zapomněla, když jste se narodila.Jste propojení po spoustu životů.
Byl s Vámi stále, po dobu Vaši nemoci Vám dodával sílu a povzbuzoval Vás. Vaše radost bude i jeho radostí.
Vy nemusíte nikde nic hledat, vše je ve Vás. Veškeré vědění a veškerá síla. A On Vám pomůže se rozpomenout.
To mrazení - to k tomu patří. Je to jiné mrazení než při pocitu strachu. Cítíte lásku, bezpečí, až Vás to dohání k slzám.
Já prožívám pokaždé to samé, třeba když si lehnu, slyším své ochránce, vidím jejich energie, jak vnitřním zrakem a když otevřu oči, vidím je také a tečou mi slzy. Cítím tu lásku, která tady mezi lidmi není, je to pocit, který ani nejde popsat, to se musí zažít.

 

To jsem moc ráda, že se Vám ulevilo a že denně pracujete s anděly.
Pokud Vám přichází informace, že máte být trpělivá, tak je to určitě informace od andělů. To by Vám Vaše ego nikdy neřeklo.
A pokud Vám toto andělé říkají, tak je k tomu určitě nějaký důvod a mě by pro Vás řekli to samé. Věřte jim. Nikdo to s Vámi nemyslí lépe, než oni. Oni vše vidí z nadhledu, vidí všechny souvislosti minulosti s přítomností a i s tím, co bude.Pracujte zatím sama na sobě, věnujte se sama sobě, učte se nové věci a zůstaňte v pohodě.
V této době plné změn (a určitě jich mnoho přijde) je nejdůležitější, abychom zůstali v pohodě.Abychom se obrátili ke svému srdci a řídili se jím a svými pocity.Vždyť žít sama se sebou a být přitom šťastná, mít vnitřní pocit klidu a míru v sobě je nádherné.Já jsem za to šťastná a je mi líto lidí, které vídám v práci, v obchodě, všude, kteří si jen stěžují, nadávají, jsou nešťastní a vše svádí na ostatní. Nehledají své štěstí uvnitř sebe, ale všude jinde okolo.
Oni by byli šťastní, kdyby se změnila vláda, kdyby měli jinou práci, kdyby měli jiného partnera, kdyby......
A přesto jsou lidé, kteří mají všechno, na co si vzpomenou a šťastní nejsou. Proto je tak důležité zůstat ve svém srdci, plni lásky, klidu a míru v sobě.A pak, ať se děje cokoli kolem nás, nemůže nás to dostat, protože každý jsme zodpovědní jenom sami za sebe a naše víra a láska uvnitř nás povede. A samozřejmě naši andělé, kteří jsou stále s námi. Učte se být šťastná sama se sebou, netrapte se dopředu tím, co bude, spolehněte se na své anděly, třeba Vás něčím příjemně překvapí.
Obě Vaše dcery, nemají vůbec žádný problém.
Obě dvě mají nádherně zharmonizované čakry a mají velmi rozšířené napojení na Vesmír. Nad jejich hlavami se mi vykreslil takový ovál, vypadající jako svatozář. Andělé mi řekli, že obě dvě přišly z velmi vysokých dimenzí. Mají vysoké vibrace, vyzařují je okolo sebe a samy se dokážou ubránit proti negacím. To jsou přesně ty děti, od kterých se máme učit. Přišly sem a vědí proč, mají to v sobě uložené. A ve správný čas se jejich vědomí otevře.

Tyto děti nás povedou.