Knihy na Vaši cestu

 

  • Andělé v mých vlasech
  • Schody do nebe
  • Andělské poselství naděje  - všechny tyto knihy od Lorny Byrneové

Autorka knih s mystickým námětem, která otevřeně hovoří o svých zážitcích ze setkání s anděly, jejími rádci a stálými společníky.

 

Rady andělů na každý den  - Doren Virtue

365 Andělských poselství, která uklidní, uzdraví a otevřou vaše srdce

 

 

Svět bez hranic    Dr. Joe Vitale & Dr. Ihaleakala Hew Len

starodávné havajské učení Ho'oponopono. Tajná havajská technika na vytváření hojnosti, zdraví, míru...

 

Čtyři dohody - Ruiz Don Miguel:  Kniha moudrostí starých Toltéků

 

Žádná setkání nejsou náhodná - Kay Pollak

Ve skutečnosti je každý člověk, kterého potkáme naším zrcadlem, naším učitelem. A není náhoda, že nám určitá osoba v jisté chvíli přináší určitou lekci.

 

Moc přítomného okamžiku (Eckhart Tolle)

Kniha o duchovním osvícení - Kniha se během velice krátké doby projevila jako jedna z největších duchovních knih nedávné doby. Obsahuje sílu, která jde za hranici slov a může nás dovést tam, kde se naše myšlením vytvořené problémy rozplynou a my pochopíme, co to znamená žít svobodně. Kniha přináší specifická cvičení a srozumitelné rady, jež nám ukážou, jak objevit "milosrdenství, lehkost a klid", které přicházejí, když uklidníme své myšlení a vnímáme svět v přítomném okamžiku.

Tajemství zbloudilých duší   Božena Koubová

Kniha ukazuje metody, jimiž je možné přivtělené duše zjišťovat, jak je z lidského těla odpoutávat, odvádět z určitých míst, ale také jak se při tom vyvarovat mnoha nebezpečných omylů a jak se následně chránit.

Nebe na zemi – Jiřina Slámová

Autorka předává poselství nových, dosud neznámých archandělů. Jde o spoustu informací a návodů, které vedou k osvobození od zátěže strachu a učí nás prožívat lásku. Archandělé jejím prostřednictvím upozorňují na nutné změny, které probíhají na celé planetě a v každém člověku podle jeho svobodné vůle. Dostáváme možnost se na probíhající očistu planety připravit a aktivně se na ní podílet. Stačí si hlídat tři základní a nejdůležitější hodnoty.

Matčina Milost – Moudrost Matky Meery – Adilakšmí