MMS roztok- jako léčba i prevence

MASTER MINERAL SOLUTION

Jediné webové stránky v českém jazyce AUTORIZOVANÉ

 

Jimem Humblem.

viz zde: https://www.youtube.com/watch?v=d4yiQkKxmc8&feature=mfu_in_order&list=UL

 
 

!!! POZOR !!!

Návody a postupy na používání MMS uváděné na neautzorizovaných webech - www.mms-kapky.cz awww.mmskapky.cz jsou nebezpečné a u některých návodů které tam jsou uvedeny,

doslova majitel těchto webů hazarduje se zdravím uživatelů MMS !!! Majitelé těchto webů využívají bez souhlasu poznatků Jima Humbla k prodeji levného technického chloritanu sodného na www.vylecse.cz ,

který je pro vnitřní použití jako MMS nevhodný.

Používejte jen návody k použití MMS z knih Jima Humbla !!!   Nakupujte jen celosvětově ověřené produkty.

 V ČR je to www.czchem.cz a v SR www.skchem.sk . Pár ušetřených korun nebo eur nestojí za zklamání.


Tyto stránky (i přes značnou snahu jistých institucí ukončit jejich provoz) stále informují o převratném prostředku,

který je zatím dostupný, je levný a je účinný na 90% všech známých nemocí.

Nejde přitom o žádnou neznámou látku. Oxid (kysličník) chloričitý je používán v lékařství, v potravinářství a k desinfekci pitné vody přes sto let.

Jim Humble je ale zcela jistě první člověk, který seznámil širokou veřejnost s účinky oxidu chloričitého na lidské zdraví.    

Jde o přípravek s názvem MMS (Master Mineral Solution - mistrovský minerální roztok). Tento roztok vzniká smícháním dvou látek.

Chloritanu sodného (24,5-28%) a kyseliny citronové (50%). Po smíchání těcto dvou látek se z roztoku začne uvolňovat právě oxid chloričitý.

Přípravky MMS uváděné na těchto stránkách, neprodávám.

Pouze informuji o nejnovějších výzkumech, které se týkají MMS a o práci Jima Humbla. MMS v současné době vyzkoušelo přes 9 000 000

( ano, devět miliónů..) lidí na celém světě a počet lidí, kteří mají zkušenost s MMS neustále roste. Roste ovšem také počet nesmyslných represí proti MMS.

Zcela plně souhlasím s Jimem Humblem, že je MMS jedním z nejúžasnějších přípravků, které lidstvo má k dispozici.

Při správném používání je MMS nesmírně účinné téměř na každou infekční nemoc a při použití protokolu MMS 2000 a MMS 3000 je dle Jima Humbla možné zlikvidovat téměř všechna onkologická onemocnění.

MMS a další přípravky, které Jim Humble uvádí ve svých knihách, můžete zakoupit v Evropě na mnoha místech. Informace kde koupit v

Česku a Slovensku jsou v levém menu těchto stránek. U ostatních dodavatelů z ČR a SR nemohu posuzovat kvalitu nabízených výrobků, neboť je nemám k dispozici.

Při svých návštěvách v Evropě však Jim Humble měl vždy k dispozici chloritan sodný prodávaný na www.czchem.cz a byl s ním vždy bez výhrad spokojen.

Jim Humble je můj dobrý přítel. Známe se řadu let a v posledních letech se naše přátelství hodně upevnilo. Máte tak informace opravdu velmi aktuální.

 Sledujte pokud možno tento web, několik lidí v CZ i SK se domnívá, že když žiji v USA, mohou si beztrestně a bez mého souhlasu z tohoto webu stahovat informace, které podléhají autorskému právu. Na svých webech poté uvádějí nesmyslné informace, které vnášejí mezi nemocné lidi spíše zmatek.

Můžete mi psát na e-mail: info@czmms.com Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.  snažím se na všechny dotazy odpovědět. V ČR můžete kontaktovat spolupracovníka

Jima Humbla na mailu epavel111@gmail.com Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

 Jim Humble - "Pokud by MMS nepracovalo tak jak říkám, nikdy by se tak rychle nerozšířilo po celém světě."

Opakuji, že přípravky, které Jim Humble popisuje a které jsou uvedeny na tomto mém webu, neprodávám. Nepište mi tedy o zaslání MMS,

žiji trvale v USA a Mexiku. V ČR mám ale spoustu přátel ze svých studií a proto ČR často navštěvuji.

V sekci "Kde koupit v Česku" naleznete kontakt na distributora v ČR, který prodává chemické přípravky, jež lze dle pana

Humbla pro jím popisované postupy použít.

MŮŽETE POUŽÍT TÉŽ TELEFONNÍ OBJEDNÁVKU U UVEDENÉHO DISTRIBUTORA:

MMS1 - chloritan sodný - roztok aktivovaný roztokem kyseliny citronové
MMS2 - chlornan vápenatý - granule

POKUD POTŘEBUJETE PORADIT S POUŽITÍM MMS, pište na epavel111@gmail.com Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.  

 MAJITEL TOHOTO MAILU JE ČLENEM ORGANIZACE JIMA HUMBLA - GENESIS II CHURCH OF HEALT & HEALING.

KONZULTACE JSOU ZCELA ZDARMA A ČESKY.

Po smíchání obou složek MMS se už ve vzniklém roztoku nenachází žádný chloritan sodný (pokud ano, jde o stopová množství)! 

Státní úřady a lidé neznalí věci si tuto skutečnost neuvědomují nebo ji záměrně před veřejností tají aby mohli strašit obyčejné lidi tím, že

MMS jim může poleptat jícen nebo žaludek - to je úplný nesmysl. MMS používá milióny lidí po celém světě a pokud jsou dodrženy postupy

které Jim Humble doporučuje, nehrozí žádné nebezpečí jakéhosi poleptání či poškození.

Postupy zveřejňované Jimem Humblem pracují s mnohasetnásobně menší koncentrací, než která by byla schopná člověka poškodit.

Používání MMS je zcela bezpečné!

Informace z tohoto webu nesmí být bez mého souhlasu kopírovány a zveřejňovány. Jim Humble mi poskytuje informace,

které jsou určeny pro zdraví lidí a ne pro podvodníky typu www.mmskapky.cz a www.vylecse.cz  Majitelé těchto webů

nehorázným způsobem lžou a Jim Humble s nimi nikdy nespolupracoval. Majitelé těchto webů nikdy nepřispěli

Jimu Humblovi ani korunou za jeho poznatky i když využívají právě těchto poznatků ke svému obohacení při prodeji technického chloritanu sodného.

Nechtějte ušetřit pár korun nákupem u neověřených prodejců v ČR i SR. Budete potom zklamaní že MMS neúčinkuje.

Můžete si ověřit na videu na začátku tohoto webu, že Jim Humble sám osobně říká, že pouze tento web je pro ČR jediným jím autorizovaný.

John Wayne, USA    majitel a autor stránek www.emms.cz

 

https://www.czmms.info/index.php/mms-jako-prevence-rakoviny-a-mnoha-dalsich-nemoci